HE 90 Rutubet Ölçüm Cihazı

Pfeuffer HE 90 Rutubet Ölçüm Cihazı

Pfeuffer HE 90 Tahıl depoları için resmi olarak onaylanmış standart rutubet ölçer. Hasat, kurutma ve depolama sırasında güvenilir ve kesin ölçümler.

  • Ölçüm yöntemi, bin kez onayladı
  • Otomatik sıcaklık düzeltme
  • Resmi onay
  • Servis kolaylığı

Uygulama

HE 60 / HE 90 cihazları neredeyse tüm tahıl türlerinin rutubet ölçümü için uygundur. Her iki alet de özellikle un ve kaba yemekler için kullanılabilir. Toplamda 200’den fazla ürün kalibrasyonu mevcuttur.

Kolay kullanım

El değirmeni vasıtasıyla 20 ml’lik bir örnek ezin. Numuneler, ısıtılmadan doğrudan ölçüm hücresine düşer. Ölçüm hücresinin üst kısmına dayanma noktasına kadar vidalayın. Homojen pres keki, tutarlı bir şekilde yüksek doğruluğu garanti eder. İlgili tuşa basarak ürünü seçin. 30 saniye sonra tam ölçüm sonucu ekranda belirir. Sıcaklığın düzeltilmesi, HE’nin kendileri tarafından otomatik olarak yapılır.
Otomatik otomatik test de yanlış ölçümlerden kaçınır. Tüm aksesuarlar cihazın muhafazasında tutulur.

Yazıcı ile HE 90

HE 90, sağlam bir ahşap kasaya yerleştirilmiştir ve müşterilerinizin ve dosyalarınızdaki rutubet değerlerini iki kopya halinde belgeleyen entegre bir yazıcıyla donatılmıştır. Cihazın depolanması 28 adete kadar farklı ürün kalibrasyonu içerir. Ölçüm sonuçlarını bir bilgisayara veya bir muhasebe sistemine iletmek için RS 232 C (V24) arayüzü istek üzerine temin edilebilir.

Teklif İsteyin