SPD 4200 Numune Bölücü

SPD 4200 Numune Bölücü

Tahılı test eden hemen hemen herkesin, büyük miktardaki tahıl numunelerini daha küçük ama yine de tüm yığını temsil eden bir numuneye bölmesi gerekmektedir. SPD 4200 bunu daha önce hiç olmadığı kadar hızlı, kolay ve daha iyi yapmaktadır.

Bazı tahıl analizleri, tüm yığının tamamını temsil eden çok küçük bir numune miktarı gerektirir. Numune bölücüler bu amaçla yıllardır kullanılmıştır, Ancak büyük bölücü tasarımları, kullanıcıların numuneyi zaman alan ve doğruluğu etkileyen çok sayıda adımda bölmesine neden olmaktadır. SPD 4200 tek adımlı bölücü, 15 saniyeden daha kısa sürede büyük miktardaki numuneleri,  küçük ve tüm yığını temsil eden bir alt numune elde edilmesini sağlar.

Numuneyi üst hazneye dökün, numunenin bölücüden düşmesini sağlamak için kapağı açın ve numuneyi almak için çekmeceyi açın. Sistem yerçekimi ile çalışır ve hareketli parçalara sahip değildir. Saydam ayırıcı bölümler, numune çapraz bulaşım riskini ortadan kaldırarak bölmede hiçbir numune kalmamasını sağlar.

Özellik ve Faydaları

Mikotoksin testi için alt numune, görsel tahıl kontrolü yapılması, malt çimlenme testlerinin yapılması veya küçük bir temsili numunenin gerekli olduğu diğer uygulamalar için SPD 4200 kullanın.

Hızlı

Tek bir adımda ve sadece 15 saniyede tam temsili alt numune, orijinal numune büyüklüğünün % 3.125'i miktarında numune sağlar. Bu numune bir çok analiz için kullanıma hazırdır.

Kolay Kullanım

Sadece numuneyi dökün ve bölücülerden yerçekimi ile düşmesine izin verin. Kullanıcılar tarafından güvenle kullanılır.

Doğru

Eşsiz tasarımı ile son derece temsili bir alt numune sağlar.

Güvenilir

Hareketli parçalara veya motorlara sahip olmayan basit, sağlam tasarım, olağanüstü cihaz ömrü ve düşük maliyete sahiptir.

Esnek

Daha büyük bir alt numune isteniyorsa, SPD 4200 daha az bölücü bölümüyle kullanılabilir ve eğer ek alt numuneler gerekiyorsa, ilk alt numuneyi çıkardıktan sonra numuneyi tekrar çalıştırabilirsiniz.

Küçük

Küçük olması yer tasarrufu sağlar.

Teknik Özellikleri

Boyutlar (Y x D x G): 610 x 290 x 290 mm
Net Ağırlık: 4 kg
Tahıl Türleri: Pirinç, Buğday, Arpa, Kolza tohumu (Kanola), Yulaf gibi küçük tahıllar
Numune Hacmi: Maksimum 1 litre    

Teklif İsteyin