Yeni FN 1000

Dünya Standardı, her zamankinden daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay kullanım. FN 1000, en yeni ve en modern Falling Number® cihazı modelidir ve birçok yeni avantaj ve gelişmiş özellik sunar. Güvenilir analize ve yüksek kapasiteye ihtiyacı olan herkes için uygun çift numune analizi yapan bir analiz sistemidir

Doğru FN sonuçları

Dünya Standardı – Perten Falling Number® modelleri Uluslararası standartlar kapsamında onaylanmış, yegane cihazlardır:        AACCI/No. 56-81.03, ICC/No. 107/1, ISO/DIS 3093.

Otomatik su seviyesi kontrolü – FN 1000 su seviyesini otomatik olarak kontrol eder ve sonuçların tutarlılığını arttırır.

Fungal Falling Number® – Fungal alfa-amilazı etkisini ölçmek mümkündür.

Rakım Ayarı – 600 m rakımın üzerinde, Falling Number® sonuçlarının daha düşük atmosferik basınç için ayarlanması gerekir. Rakım ayarının düzeltilmesi gerekirse cihazın içine yerleştirilmiş olan hava basıncı sensörü kullanıcıyı uyarır.

Daha hızlı 

Analiz süresini optimize eder – FN 1000, çimlenmiş tahılı temsil eden bir hedef FN değerine ayarlanabilir ve bu değere ulaşıldığında testi otomatik olarak durduracaktır. Daha sonra karıştırıcıları aşağı doğru iter ve sonucu giriş hedefi değerinden daha büyük bir şekilde raporlar –"275+" or "300+".

Otomatik başlatma – Test tüpleri su kazanına yerleştirildiğinde, FN 1000, testi otomatik olarak başlatır.

Daha güvenli

Yalıtılmış su kazanı – FN 1000, yalıtılmış bir su kazanı ve soğutma kapağında plastik bir dış parça ile tasarlanmış olup, operatörlerin cihaza güvenli bir şekilde dokunabilmesi için tasarlanmıştır.

Azaltılmış buhar – Su kazanı, testlerin sonunda operatörlerin tüpleri ve kaseti azaltılmış buhar altında çıkarmasına izin verir.

Kolay kullanım

Otomatik su ilavesi – Operatörlerin su seviyesini izlemesine ve su eklemesine gerek yoktur. FN 1000 tarafından otomatik olarak yapılır.

Dokunmatik ekran – Geniş renkli dokunmatik ekran ile kullanışlı kullanıcı arayüzü, FN 1000'i çalıştırmayı kolaylaştırır. Karışım hesaplama, malt ekleme, rutubet düzeltme ve daha fazlası gibi gelişmiş özelliklerini kullanır.

Bağlantı - FN 1000, yazıcı bağlama, verileri alma, barkod okuyucu bağlama ve daha fazlasının aynı anda kullanılmasını sağlayan 4 adet USB portu ve bir adet Eternet portu ile donatılmıştır.


Teklif İsteyin