IM 9500 Hızlı Protein Tayin Cihazı

Perten Inframatic 9500 NIR Tahıl Analiz Cihazı

En modern ve en doğru sonucu sunan NIR tahıl analiz cihazı

Perten Instruments tahıl kalite testlerinde Dünya'nın en önde gelen şirketi olup, 30 yıla yakın zamandır NIR tahıl analiz cihazları üretmektedir. lnframatic 9500 en gelişmiş lnframatic modelidir ve en doğru sonucu sunmaktadır.

Tahıl ticareti yapan ve kullanan işletmelerde ihtiyaçları karşılamak üzere güvenilir ve sağlam bir şekilde üretilmiştir. Birçok tahıl ve yağlı tohumlarda rutubet, hektolitre, protein, yağ ve diğer parametreleri 30 saniyeden kısa bir sürede analiz eder.

Özellik ve Faydaları

Doğruluk

Inframatic 9500, mümkün olan en iyi sonuç kalitesini garanti eden, modern elektronik ve en yüksek hassasiyete sahip optik parçalar ile tasarlanmıştır. Bu üstün tasarım gelişmiş kemometrik tekniklerin kullanımı ile birleştirildiğinde, eşsiz hassasiyette sonuçlar almanızı sağlar. Sağlam optik yapısı ve güvenilir kalibrasyonlar, her zaman doğru sonuçları alacağınızı garanti eder.

Güvenilirlik

Yüksek kaliteli parçalardan üretilmiş modülleri ile Inframatic 9500’ün sağlam yapısı, uzun süreli güvenilirliği garanti eder ve cihazı neredeyse hiç bakım gerektirmez hale getirir. 

Hızlı analiz

Kolay kullanım ile birlikte kısa analiz süresi, Inframatic 9500’ü piyasadaki en hızlı tahıl NIT analiz cihazlarından biri yapar.

NIR Ağ Bağlantısı

Tahıl alımı analizlerinde, her cihazda kullanılan kalibrasyonların kontrol altında olması ve performanslarının eş zamanlı olarak takip edilmesi önemlidir. Ethernet kullanımı, cihazların her zaman, her yerde, 24 saat erişilebilir olmasını sağlar. Küresel çaptaki ağlarda çok sayıda Inframatic, aynı sistem içinde kullanılmaktadır.

Aktarılabilirlik

Sağlam metal parçalardan oluşturulmuş optik yapısı, tüm cihazların birbiriyle özdeş olmasını garanti eder. Böylece kalibrasyonlar tamamen aktarılabilir ve tüm Inframatic 9500 cihazları aynı numuneler için aynı sonuçları verir. NIST referansları ile oluşturulan dalgaboyu kalibrasyonları, ölçülebilir standartlar için sürekli izlenebilirlik sağlar. 

Kolay Kullanım

Kullanışlı Türkçe menüler ve geniş renkli dokunmatik ekran ile kolayca analiz yapabilir ve sonuçlarını kolaylıkla okuyabilirsiniz. Kullanıcı ara yüzü, mümkün olduğu kadar hızlı ve güvenli analiz yapmak için tasarlanmıştır.Operatörün tüm yapması gereken analizi yapılacak tahıI tipini seçmek ve cihaza numuneyi dökmektir.Hiçbir manuel ayara veya değişikliğe gerek yoktur.

Inframatic 9500 Teknik Özellikleri

Ürünler Buğday, Un, İrmik, Arpa, Mısır, Soya Fasulyesi ve diğer birçok tahıl,   yağlı tohum ve un
Parametreler Rutubet, Protein, Renk, Yağ, Hektolitre (hektolitreli modelde), Nişasta, Yaş Gluten, Kül (Un) ve daha birçoğu
Analiz Süresi ~25 s (hektolitresiz modelde)
Numune Boyutu                  400 ml (hektolitreli modelde 600 ml)
Alt numune sayısı Her numune için en fazla 20.
Analiz Prensibi Yakın Kızılötesi İletim (NIT)
Dalgaboyu Aralığı 570-1100 nm
Regresyon Metodları PLS (Partial Least Squares), ANN (Artificial Neural Networks), HR (Honigs Regression), Classification (Sınıflandırma)
Boyutları (E x B x Y) 485 x 390 x 370 mm (485 x 390 x 510 mm Hektolitreli)
Ağırlık 34 kg (40 kg, HLW/TW)
Arayüzleri Ethernet, 4 USB bağlantı noktası
Ekran 12” LCD renkli dokunmatik ekran
Koruma Toz ve nem korumalı

Teklif İsteyin