RVA Aksesuarları 

Robot Dispenser

Robot Dispenser, Hızlı Viskozite Ölçüm Cihazına eşlik eden otomatik bir numune tartım ve dispenserdir. Sadece bir RVA kabına numune alınır ve Robot Dispenser kaba doğru miktarda su verir.

 

Numune kapları ve karıştırma pedalları

Uygun depolama ve erişim için dispenser kutusunda 200 kutu ve karıştırma pedalı.

 

Kalibrasyon kontrol nişastası

Standart test nişastası, RVA'nın İyi Laboratuvar Uygulaması ilkelerine uygun olarak istenilenlere göre çalışmasını sağlar. Test nişastası raf ömrünü en üst düzeye çıkarmak ve uygun depolama için poşetlerde tedarik edilir. (Küçük kullanıcılar için on paket ve 50'den daha fazla ekonomik bir paket.)

 

NIST kalibrasyon kontrol yağı

Cihaz performansını izlemek ve İyi Laboratuvar Uygulaması ilkelerini karşılamak için kalibrasyona uyumlu NIST sertifikalı yağ.

 

Kaplamalı numune kapları ve geniş spektrum dirençli pedallar

Bazı modifiye nişastaların ve gıdaların deneyleri en iyi şekilde asit veya alkali koşullar altında veya ağır metallerin varlığında gerçekleştirilir. Sicpa Buff kaplamalı kaplar, yüksek ve düşük pH da dahil olmak üzere geniş bir spektrum direncini ekonomik bir fiyata verir. 

 

Yüksek sıcaklığa dayanıklı numune kap ve pedalı

Testler, RVA 4800'de 100°C'nin üzerindeki sıcaklıklarda yapılır ve özel kaplar ile pedallar gerektirir. Yüksek sıcaklığa dayanıklı 42’lik kap ve pedal seti mevcuttur.

 

RVA El kitabı

AACC International tarafından yayınlanan RVA El Kitabı, mevcut uygulamaların kapsamını gözden geçirmenize, yeni uygulamalar geliştirirken sizi yönlendirmenize ya da mevcut olanları geliştirmenize ve RVA test sonuçlarını yorumlamanıza yardımcı olur. Bu kitapla, hatalardan kaçınabilirsiniz, uygulamanızla hızlı bir şekilde hızlanabilir ve RVA'yı yeni kullanımlara uyarlamak için ilham alabilirsiniz.

Teklif İsteyin