Hakkımızda

EVA Tahıl Depolama Sistemleri, sektördeki 15 yıldan fazla bilgi birikimi ile yurtiçi ve yurtdışında 30’dan fazla ülkede satış ve proje faaliyetleri yürütmüş olan Bora DAĞLIOĞLU tarafından kurulmuştur. Firmamız; laboratuvar cihazları ve kalite kontrol sistemleri, tahıl depolama siloları, tahıl taşıma ekipmanları, çelik konstrüksiyon üretimler, tahıl kurutma ve soğutma makinaları, ısı kontrol sistemleri, kepek ve küspe siloları, hava topu patlaçları, toz tutma sistemleri işini yapmaktadır. Ayrıca; tahıl, yem, un, yağ ve lisanslı depoculuk yapan, sektöründe öncü birçok firmaya anahtar teslim
laboratuvar kurulumu, proje danışmanlık ve mühendislik hizmeti vermektedir.

Bizi Farklı Kılan Değerlerimiz,

  • Sektördeki bilgi ve tecrübemiz ile doğru çözümleri sunmamız. Proje, mühendislik ve hizmet sunma heyecanımızın, ticari hedeflerimizden bir tık önce olması. Üstlendiğimiz her işte, beklentilerin çok daha fazlasını karşılayacak nitelikte iş üretmemizi sağlayan deneyime sahip olmamız.
  • İşini severek ve çok iyi yapan, prensipli sürekli kendini geliştiren, müşteriyle yapılan ilk toplantıda proje yerleşimini zihninde tasarlayan bir ekibe sahip olmamız.
  • Taahhüt ettiğimiz işi zamanında teslim etme prensibimiz.
  • Bir çözüm ortağı olarak uzun süreli fayda ve karşılıklı değer yaratmayı öngören kurum kimliğimiz.
  • Gücümüzü, değerli iş ortaklarımızdan alıp, geleceğe güven ve umutla bakıyoruz.

Teklif İsteyin