Uygulama Alanlarımız

TAHIL TİCARETİ VE DEPOLAMA

Kooperatiflere, zahirecilere, denetim laboratuvarlarına ve devlet kurumlarına, küçük hacimli depolardan, büyük liman tesislerine kadar kalite kontrolünde yardım etmekteyiz.

GIDA

Gıdalar için kalite kontrol çözümlerimiz çeşitli olup unlu mamuller, süt ürünleri, et üretimi, patates cipsleri, makarna, hazır gıda, mısır gevreği ve daha fazlası üretim alanına göre geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir.

UN ÜRETİMİ

Geniş ürün yelpazemiz sayesinde buğday ve un kalite testlerinin tamamını yapabiliriz. Falling Number, üretim kontrol NIR cihazları, Glutomatic ve doughLAB sadece bazılarıdır.

SÜT ÜRÜNLERİ

Kaymak, tereyağı, peynir gibi süt mamullerini ve daha fazlasını laboratuvarda veya üretim hattında tek cihazla test etme imkânı. Fonksiyonel cihazlarımızla doku, jelleşme ve duyusal özelliklerini ölçebilmekteyiz.

YAĞLI TOHUMLARIN İŞLENMESİ

Hat üstü ve hat içi NIR üretim kontrol sistemleri sayesinde rutubet, yağ ve daha fazlasını tespit ederek yağ üretim sürecini optimize edip son ürünlerin istenen özelliklerine uygun olduklarından emin olun.

ET VE ET ÜRÜNLERİ

NIR cihazlarımızla üretim hattınızda ve laboratuvarda yağ, rutubet, protein ve daha fazla et analizleri yaparak üretim standardizasyonunu artırın.

TOHUM ÜRETİMİ

Pazarlama süresini azaltarak en iyi tohum çeşitlerini daha erken tespit edin. NIR cihazıyla laboratuvarda ve gerçek zamanlı üretim hattında test edin. MicrodoughLAB’i kullanarak buğdayın ekmek yapma kalitesini küçük örneklerde test edebilirsiniz.

UNLU MAMULLER VE HAZIR YİYECEK

Hammaddeleri test edin, üretimi optimize edin ve mamullerinizin kalitesinden emin olun. Un kalitesinden başlayarak, hat üstü ve hat içi NIR sistemleri ile ürün yapısı ve hacmine kadar, en yüksek seviyede verimliliği ve karlılığı sağlamanıza yardım etmekteyiz.

EVCİL HAYVAN MAMALARI

Ürün kalitesini artırın ve aynı zamanda maliyetleri azaltın. Hat üstü ve hat içi NIR üretim kontrol cihazlarımız kaliteyi, bitmiş kuru ve yaş mamaları kontrol etmektedir.

NİŞASTA ÜRETİMİ

Rapid Visco Analiz (RVA) cihazımızı ve NIR cihazlarını kullanarak hammaddeleri nitelendirip, efektif olarak işleyip nişastanın uygun özelliklerine sahip olduğundan emin olun.

YEM ÜRETİMİ

Üretim hattında NIR analiz sistemleri. Hammadde alımlarında enerji, protein ve daha fazlasını test edin. Formülleri iyileştirin, üretim sürecinizi optimize edin ve son ürün kalitesinden emin olun.

AHŞAP PANELLERİ/KOMPOZİTLERİ VE REÇİNE

Ahşap bazlı ürün üreticileri için CARB onaylı formaldehit emisyon testi, reçine kullanımı, rutubet ve daha fazlasını içeren analizleri hat üstü ve hat içi NIR üretim kontrol sistemleri ile test edin.

Teklif İsteyin