Müşteri Destek Paketleri

Destek paketlerimiz, cihazınızın en iyi performansta çalışmasını sağlamak için tasarlanmıştır.

RVA'nın düzenli bakımı, sorunların ortaya çıkmasından önce sorunların tanımlanmasını ve düzeltilmesini sağlar. Bu, RVA'nızın dünya çapında diğer RVA'larla karşılaştırılabilir ve RVA'nızın ömrü boyunca karşılaştırılabilir doğru sonuçlar üretmesini sağlar. Önleyici bakım, teknik destek ve yazılım güncellemeleri gibi tüm hizmetler, destek paketlerine dahil edilir.

Farklı müşterilerin farklı ihtiyaçları vardır ve aşağıda açıklandığı gibi iki farklı destek paketi sunulmaktadır. Bir pakete abone olduğunuzda, pakete dahil olan tüm destek ve hizmetler için yılda bir kez sabit bir ücret ödersiniz. Destek ve servis hizmetleri seçimlerinize göre de mevcuttur.

Destek paketleri çoğu ülkede mevcuttur ve dünya çapında bir çok bölgede artarak uygulanmaktadır. Bölgenizdeki kullanılabilirlik, fiyatlandırma ve ek bilgi için yerel Perten Instruments ofisiniz ile iletişime geçin. Daha ayrıntılı bir açıklama için genel pdf broşürünü indirin. İçerik ülkeye göre değişebilir. Ülkenizde geçerli olan broşür için yerel Perten Instruments ofisinize danışın.

Genişletilmiş paket

En ekonomik pakettir; önleyici bakım servisi, onaylı standartlara göre kalibrasyon, telefon ve e-posta ile teknik destek ve Perten yazılım güncellemeleri gibi ürünleri içerir.

Kapsamlı paket

Adından da anlaşılacağı gibi en kapsamlı pakettir, Genişletilmiş paketin tüm özelliklerini, yedek parça, planlanmamış onarım maliyetleri, ertesi gün servisi ve dolayısıyla maksimum çalışırlık süresi güvencesi gibi her şey dahil avantajları içerir.

Teklif İsteyin