RVA Viskozimetre Modellleri

Perten Instruments, ihtiyaçlarınıza uygun bir dizi RVA modeli ve aksesuarlarını sunmaktadır.

RVA 4800, 140°C'ye kadar geniş bir sıcaklık aralığı sunar.

RVA 4500 ve RVA-TecMaster, viskometrik veri toplama ve analiz için Windows Thermocline (TCW) yazılımı ile hız, hassasiyet, esneklik ve otomasyonu bir araya getirir.

RVA-StarchMaster2, basit tek başına çalışma ile aynı hız ve hassaslığı sunar.                  RVA-StarchMaster2, rutin test, süreç ve kalite kontrol için idealdir.

YENİ - RVA 4800

Genişletilmiş sıcaklık aralığı (140°C'ye kadar) ile RVA 4800, ultra yüksek sıcaklıkla (UHT) ilgili koşullar altında bileşen (örn. nişasta ve hidrokolloid) performansı dahil olmak üzere çeşitli uygulamalar için daha uygun analizler yapmak üzere bir araç sağlar. Süt ve gıda ürünlerinin pastörizasyonu, retorting, basınçlı pişirme, ekstrüzyon ve diğer aseptik işleme koşulları.

RVA 4500

Olağanüstü hassasiyet ve doğruluk sayesinde düşük viskoziteli numuneleri (160 rpm'de 10 cP'ye kadar) analiz etmek için en iyi seçim.

Düşük viskoziteli uygulamalar arasında; düşük katı madde nişastaları (örn. kağıt ve ambalaj için etilen ve katyonik nişasta), düşük viskoziteli gıda nişastası (örn. asit/inceltilmiş enzim), düşük viskoziteli ürünler (örn. sos, ketçap, mayonez, çorba, sütlü içecekler) ve diğer düşük viskoziteli nişasta olmayan gıdalar (örn. hidrokolloidler ve proteinler ile) vardır.

Ayrıca en geniş viskozite aralığı için optimize edilmiştir (160 rpm'de 25,000 cP'ye kadar).

Yüksek viskoziteli uygulamalar şunları içerir: ekstrüde edilmiş ve pişirilmiş gıdalar (örneğin kahvaltılık gevrekler, atıştırmalık gıdalar, evcil hayvan mamaları, balık yemleri ve hayvan yemleri), eriyebilirlik testleri (örn. işlenmiş peynirler, çikolata ve şekerlemeler) ve yüksek katı maddeler ve yüksek viskoziteli modifiye nişastalar ( örn. Nişasta ikamesi ve çapraz bağlı pişirilmiş gıda nişastaları).

RVA-TecMaster

Çoğu numuneyi analiz etmek için tam özellikli bir viskozimetre. Orta viskozite aralığı (160 rpm'de       20 - 8.000 cP). Genel amaçlı uygulamalar şunlardır: nişastalar ve nişastalı numuneler, hidrokoloidler, proteinler, formüle edilmiş, pişirilmiş ve ekstrüde edilmiş gıdalar ve “Mini Pilot Tesis” küçük ölçekli üretim uygulaması.

RVA-StarchMaster2

Kullanımı kolay, tek başına (bilgisayar veya yazılım gerektirmez), çoğu numunenin rutin analizi için ekonomik viskozimetre. Orta seviye viskozite aralığı (160 rpm'de 20 - 8.000 cP). Rutin uygulamalar şunlardır: nişastalar ve nişastalı numuneler, hidrokoloidler, proteinler, formüle edilmiş, pişirilmiş ve ekstrüde edilmiş gıdalar, un ve tahıl kalitesi.

Teklif İsteyin